Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kosmetyki Dr Nona - Wasze opinie!`

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kosmetyki Dr Nona - Wasze opinie!`

    Witajcie!

    Mam na imię Magda i poszukuję opinii kobiet, które miały styczność z kosmetykami marki Dr Nona. Kosmetyki te, a raczej dermokosmetyki, których powstanie zawdzięczamy Pani dr Nonie Kuchina, to ciekawe połączenie Morza Martwego ze składnikami naturalnymi z całego świata - sposób łączenia pozwalający na łatwe wchłanianie to chroniona patentem tajemnica firmy.

    Zapraszam wszystkie Panie, które miały styczność z produktami to wyrażenia swoich opinii.

    Dla nieznających tematu zapraszam na stronę sklepu oraz do przeczytania kilku recenzji blogerek, np.
    recenzja kremu codziennego
    recenzja soli do kąpieli

    #2
    Odp: Kosmetyki Dr Nona - Wasze opinie!`

    Słyszałam o tych kosmetykach, ale jakoś nie miałam okazji ich wypróbować., W ogóle ich nie widuje w tradycyjnych sklepach, a zamawianie jednego kosmetyku przez internet , którego nie miałam możliwości przetestować ( nawet próbkę) nie widzi mi się .

    Skomentuj


      #3
      Odp: Kosmetyki Dr Nona - Wasze opinie!`

      ja od pewnego czasu zamawiam kosmetyki wyłącznie z http://dermomedica.pl/ i tylko z nich jestem zadowolona. Nie uczulają mnie, nie podrażniają i są bardzo wydajne. Polecam tylko dopasuj sobie do swoich problemów i cery. Działają cuda

      Skomentuj


        #4
        Odp: Kosmetyki Dr Nona - Wasze opinie!`

        Nie znam marki.

        Skomentuj

               
        Working...
        X